niedostateczne doświetlenie przejścia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 października 2017, 8:34
Odmowa
Ciąg przejścia od okolic wieży ciśnień (od budki z pieczywem) do wyjścia na ulicę Giełdową jest nie wystarczająco doświetlony i niebezpieczny dla pieszych i rowerzystów. W szczególności wchodząc w przejście biegnące (wzdłuż murku przy wjeździe do garażu podziemnego, przy sklepie PLUS) nie widać po jakim gruncie się stąpa, a leżą tam i mokre liście i śmieci. Nie wiem do kogo należy ten teren czy do Miasta czy okolicznych wspólnot mieszkaniowych, ale sprawa ta wymaga interwencji urzędniczej. Jest to przejście z którego korzysta wiele osób i powinno być bezpieczne.

Historia zgłoszenia

Odmowa Zgłoszenie nie jest usterką.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...