Wyblaknięty znak drogowy

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 marca 2022, 14:38
Ukończone

Przed

Po

Proszę o wymianę znaku drogowego , który jest wyblaknięty i nie spełnia wymogów widoczności. Z góry dziękuje.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...