Przekrzywiony znak

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 22 marca 2022, 21:18
Ukończone

Przed

Po

Przekrzywiony znak drogowy

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...