Znak drogowy D6

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 25 marca 2022, 7:13
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzony znak drogowy D6 przy ul. Żółkiewskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...