Brudne znaki drogowe ul.Młyńska

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 26 marca 2022, 14:32
Ukończone
W całym mieście jest wiele bardzo brudnych znaków drogowych.Warto je wszystkie porządnie umyć choćby z okazji wiosny, tak jak to robi GDDKiA bądź Starostwo Powiatowe, a nie czekać tylko na usterkę i myć tylko te wskazane przez mieszkańców. Warto brak przykład z innych miast. Pozdrawiam i dziękuje

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, że oznakowanie na terenach należących do Gminy Miasta Kołobrzeg jest na bieżąco i sukcesywnie czyszczone oraz w razie potrzeby wymieniane. Utrzymanie przedstawionego oznakowania pionowego należy do dyskontu spożywczego przy ul. Młyńskiej. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...