Brak kilku słupków na ulicy Rzecznej

Inne

Zgłoszono 26 marca 2022, 14:34
Ukończone

Przed

Po

Na całej ulicy Rzecznej brak kilku słupków drogowych.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...