Od paru dni tzn. od ~1 tyg. nie działają lampy oświetlenia ul. Kossaka a konkretnie 4-5 lamp!

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 kwietnia 2022, 12:27
Ukończone
Od paru dni tzn. od ~1 tyg. nie działają lampy oświetlenia ul. Kossaka a konkretnie 4-5 lamp od strony wjazdu z ul. Św. Wojciecha na ul. Kossaka! Nie było by to dla mnie tak ważne i bym sobie tym głowy nie zawracała. Gdyby nie przykra niespodzianka jak mnie spotkała. A mianowicie o mały włos nie potrąciłam na tym odcinku drogi p/p pijanego mężczyzny w dodatku na czarno ubranego! Mam nadzieję, że zostanie to upowszechnione jako ostrzeżenie dla innych kierowców aby bacznie mieli to na uwadze. A dla odpowiedzialnego personelu w tym zakresie - za stan techniczny oświetlenia w mieście. Zapewne jest/będzie to sygnał aby się temu przyjrzeć i tą awarię usunąć! Pozdr.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...