Smieci Warcislawa III

Śmieci

Zgłoszono 31 października 2017, 11:41
Ukończone

Przed

Po

Teren pelen smieci nigdy nie sprzatany przez zielen miejską na ulicy warcislawa III

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Teren został uporządkowany, wygrabiony oraz posprzątany z zalegających śmieci.
Dziękujemy za zgłoszenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...