NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 listopada 2017, 12:9
Ukończone

Przed

Po

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE UL.Stanisława Dubois.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...