Kołobrzeg

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 1 listopada 2017, 19:44
Ukończone

Przed

Po

Witam, proszę o wycięcie krzaków przy wypożyczalni rowerow ul. Chodkiewicza. Krzaki utrudniają poruszanie się po chodniku, zasłaniają wypożyczalnię rowerów i są wybitnym zbiorowiskiem śmieci i odpadów. Po ich usunięciu można dokonać dalszych nasadzeń wzdłuż chodnika. Pozdrawiam, Daniel Maląg

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...