USZKODZONY KOSZ NA ŚMIECI- PARK IM. ALEKSANDRA FREDRY

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 3 maja 2022, 11:54
Ukończone

Przed

Po

USZKODZONY KOSZ NA ŚMIECI- PARK IM. ALEKSANDRA FREDRY

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
Kosze w Parku Fredry zostały wymienione. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...