Zieleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 21 maja 2022, 19:14
W realizacji
Proszę o przycięcie nisko rosnących galezi na zakręcie ścieżki rowerowej, z przycięciem krzewów rosnących wzdłuż ścieżki.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...