Plac trzech pokoleń - SKATEPARK

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 16 listopada 2017, 16:8
Ukończone
Od kilku miesięcy nie działa oświetlenie w Radzikowie III na Placu Trzech Pokoleń na wysokości Skateparku, PROSI SIĘ TAM ZAMONTOWAĆ OŚWIETLENIE BARDZIEJ ROZPRASZAJĄCE, OŚWIETLAJĄCE CAŁY PLAC SKATEPARKU PONIEWAŻ W GODZINACH WIECZORNYCH MŁODZIEŻ KORZYSTAJĄCA JEST NARAŻONA NA WYPADKI ORAZ KONTUZJE, PROSZĘ TEGO NIE LEKCEWAŻYĆ PONIEWAŻ BĘDZIECIE SKAZANI NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRAWNO - CYWILNĄ, światło nie powinno przeszkadzać mieszkańcom ponieważ o kilka metrów swoje posesje powiększono kosztem placu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zostały zamontowane trzy oprawy oświetleniowe, które wcześniej zostały zdemontowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Oświetlenie jest nieczynne z powodu uszkodzenia
trzech opraw oświetleniowych. Zostały one zdemontowane i
przekazane do wymiany w ramach gwarancji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...