Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 27 maja 2022, 6:56
Ukończone
Codziennie niezgodnie z przepisami tuż przed przejściem ludzie parkują samochody.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...