USCHNIĘTE DRZEWA - PARKING UL. KUPIECKA/ OKOPOWA

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 28 maja 2022, 16:35
W realizacji
Wokół parkingu przy ul. Kupieckiej/ Okopowej znajduje się aż 11 egzemplarzy drzew które są uschnięte. Z dużym prawdopodobieństwem drzewa te nie przyjęły się po posadzeniu. Problem był zgłaszany w zeszłym roku, jednak nikt z odpowiedzialnych urzędników nie wykazał odpowiednim zainteresowaniem i zaangażowaniem rozwiązania zgłaszanego problemu. Proszę i jednocześnie apeluje o dokonanie oględzin uschniętych drzew oraz w razie potwierdzenia ich usunięcia proszę o dokonanie wymiany tych drzew i nasadzenia w ich miejsce nowych zdrowych egzemplarzy. Liczę,że tym razem urzędnicy staną na wysokości zadania w tym temacie. Pozdrawiam

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...