Pisklę mewy że złamanym skrzydłem

Chore/ranne zwierzę

Zgłoszono 30 maja 2022, 13:57
Ukończone
Na chodniku ulica zwycięzców 12

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...