Kołobrzeg

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 17 listopada 2017, 13:47
Ukończone

Przed

Po

Brak jest kosza przy zejściu po schodach na plażę. Koło samych schodów wala się pełno puszek po piwie. Czy możliwe jest ustawienie pojemników z workami do zbierania śmieci. Lubimy naszą plażę w Podczelu, ale nie zawsze mamy z sobą siatkę do zbierania śmieci. Nie zrobiłam zdjęcia dlatego wkleiłam widok schodów. Teresa Bekier

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Informuję, że przy dojściu do tarasu widokowego ( zejścia na Plażę ) został zamontowany pojemnik na śmieci.Dziękuję za zgłoszenie problemu.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...