Uszkodzony chodnik

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 17 listopada 2017, 15:0
Ukończone

Przed

Po

Chodnik na ulicy Gieldowej przy salonie Play pozapadany wielokrotnie potykaja sie o jego nierownosci przechodnie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe. Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...