Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 17 listopada 2017, 17:5
Ukończone
Nie świecą lampy Dworcowa od 11 do 19 i Dworcowa od 21 do 27

Historia zgłoszenia

Ukończone Przyczynę awarii usunięto.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Awaria była już raz zgłaszana i lampę naprawiono.
Z nieznanych przyczyn latarnia ponownie nie świeci.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...