Odpadający tynk z balkonu

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 czerwca 2022, 22:27
Ukończone
Proszę interwencje u właściciela budynku lub wspólnoty (najprawdopodobniej przy ul. Wolności 16A) w celu porządkowanie chodnika (teren i działka jest własnością miejską) oraz zabezpieczenie reszty balkonu. Spadający tynk jest zagrożeniem dla bawiących się tam dzieci i nie tylko. A zalegający gruz uniemożliwia swobodne korzystanie z chodnika. Zdjęcia w załączeniu.

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...