Dzikie wysypisko śmieci - ul. Mazowiecka / Artyleryjska

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 24 czerwca 2022, 12:59
Ukończone
Dzikie wysypisko śmieci - ul. Mazowiecka / Artyleryjska znajdujące się przy ogrodzeniu posesji. Nie wiem do kogo należy ten teren ,więc zwracam się z prośbą o uporządkowanie terenu przez właściwe służby.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...