Niewygrabione liście na trawniku przy Kolumbariach na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty

Inne

Zgłoszono 17 listopada 2017, 19:5
Poza uprawnieniami
Niewygrabione liście na trawniku przed Kaplicą na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu bezpośrednio przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty. Liście z drzew już dawno opadły, a nadal zalegają. Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporządkowanie wskazanych lokalizacji.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Zgłoszenie zostało przekazane do Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o., e-mail: sekretariat@zielen.kolobrzeg.pl Zespół Usterka Kołobrzeg 5 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 5 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...