Uszkodzona jezdnia

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 2 lipca 2022, 19:27
Ukończone

Przed

Po

Podczele ulica Kresowa zapadnięta nawierzchnia

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...