Niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 lipca 2022, 22:46
Ukończone
Od kilku dni nie działają lampy.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...