Zastawianie chodnika - ul. Pomorska.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 4 lipca 2022, 9:40
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone brak podstaw do interwencji - zostało zachowane 1,5m przejścia dla pieszych 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...