Niedziałające lampy na Marynarskiej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 lipca 2022, 9:43
W realizacji
Od ok. tygodnia, na ul. Marynarskiej na Radzikowie, nie działa oświetlenie uliczne.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...