Brak odpływu wody na nowo wyremontowanym odcinku placu przy molo.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 19 listopada 2017, 19:12
Ukończone
Brak odpływu wody na nowo wyremontowanym odcinku placu przy molo. Na załączonym zdjęciu zostało wskazane miejsce, na którym najbardziej po opadach deszczu zbiera się woda, która z powodu braku wykonanego odpływu powoduje,że chodzi się po wodzie a nie po chodniku. Bardzo proszę o dokonanie wizji lokalnej tego odcinka deptaka po opadach deszczu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Informuję, że odwodnienie liniowe zostało wyczyszczone i udrożnione.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...