podwórze zbieg ulic Dworcowa- Armii Krajowej- Łopuskiego

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 listopada 2017, 10:58
Ukończone
nie świeca lampy oświetlenia podwórek. Zdjęcie nieaktualne . Bez zdjęcia nie przechodzi wiadomość. Pozdrawiam Andrzej Nowak

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Usunięto przyczynę awarii.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
W realizacji Podobne zgłoszenie już wpłynęło.
Awarię usuwa ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...