Uszkodzone lustro drogowe ul. Bałtycka 16C

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 6 lipca 2022, 8:54
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzone lustro drogowe przy wyjeździe z posesji przy ul. Bałtyckiej 16C w Kołobrzegu na przeciw warsztatu samochodowego Jacex.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...