Kołobrzeg

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 22 listopada 2017, 17:7
Poza uprawnieniami
Po opadach atmosferycznych przed przejazdem kolejowym od ulicy Fredry tworzy się duża kałuża, która stwarza utrudnienia w poruszaniu się pieszych, którzy są notorycznie ochlapywani. Pozdrawiam, Daniel Maląg

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Ulica Fredry należy do Zarządu Dróg Powiatowych. Ta zastoina wody była wielokrotnie zgłaszana do w/w zarządu
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...