Przechylony słupek oświetleniowy - ul. Rzeczna.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 lipca 2022, 10:26
Ukończone

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...