Dzikie wysypisko przy ul. Artyleryjskiej

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 25 listopada 2017, 11:8
Ukończone
Bardzo proszę o zlecenie natychmiastowego uporządkowania terenu, który należny do prywatnego własciciela przy ul. Artyleryjskiej, gdzie zalegają duże ilości śmieci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Przeciwko osobie odpowiedzialnej za utrzymywanie czystości na przedmiotowej działce, skierowano wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kołobrzegu za nie wywiązywanie się z obowiązków ciążących na właścicielu nieruchomości. 10 mies. temu
Ukończone Przeciwko osobie odpowiedzialnej za utrzymywanie czystości na przedmiotowej działce, skierowano wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Kołobrzegu za nie wywiązywanie się z obowiązków ciążących na właścicielu nieruchomości. 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...