Uszkodzona część chodnika przy ul. Gryfitów

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 2 grudnia 2017, 0:20
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego fragmentu chodnika przy przy ul. Gryfitów (dz. 245/8, ob. 13). Niedawno ujawniły się tam zapadnięcia. Uszkodzona nawierzchnia pogłębiają się wraz z upływem czasu i stwarza coraz większe niebezpieczeństwo dla przechodniów. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...