nie świecąca lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 grudnia 2017, 22:24
Ukończone
Dzień dobry Chciałem z zgłosić awarię środkowej lampy na ul. Wolności od strony parkingu z tyłu budynku. Od koło 1 miesiąca nie świeci. Zgłaszałem awarie do ENERGA-OŚWIETLENIE ale powiedzieli mi, że oni nie administrują tych lamp tylko Miasto Kołobrzeg. Dlatego proszę o naprawienie lampy. Tel. 660-790-193

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...