Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 grudnia 2017, 12:32
Ukończone
Witam, chciałem zgłosić awarię lampy na ul. Wylotowej 33, od dłuższego czasu nie świeci tzn. włącza się i za chwile wyłącza, czasami nie świeci przez dłuższy czas, proszę o szybką naprawę ponieważ wieczorami jest tu na tyle ciemno że może dojść do tragedii (wariatów nie brakuję). Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone ENERGA-Oświetlenie poinformowała, że awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...