Uszkodzony pas ruchu dla rowerków

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 19 grudnia 2017, 16:12
Ukończone
Pas ruchu przy przystanku Aleja JP II przy Giełdowej od strony wieżowców jest uszkodzony i dziurawy- nie trudno się domyśleć dlaczego. Sprawia to że rowerzystom zostaje mniej niż 20 % pasa ruchu do jazdy, a jeżeli wolą jechać poza pasem ruchu to blokują ruch na drodze. Wobec tego zwracam się z prośbą o załatanie bądź zwyczajną wymianę nawierzchni- tylko pasa ruchu bo ulica jest w dobrym stanie. Proszę o interwencję zanim asfalt nie zostanie odpadać i powodować niebezpieczeństwo dla autobusów. Przy naprawie proszę uwzględnić ze jest tam przystanek i autobusy wcześniej czy później i tak popsują nawierzchnię- więc może betonem pokryć? Dziękuję

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Uszkodzony pas drogowy Alei Jana Pawła II, na którym znajduje się ścieżka rowerowa, zostanie zabezpieczony przy sprzyjających warunkach atmosferycznych dla prowadzenia tego typu prac.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...