Ul. Wesola 16

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 grudnia 2017, 8:38
Ukończone
Od kilku dni nie dziala lampa przy drodze

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...