Dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 24 grudnia 2017, 8:4
Ukończone

Przed

Po

Przy lampie usunięto kostkę z polbruku i powstała niebezpieczna dla przechodniów dziura.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Zespół Usterka Kołobrzeg 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...