Ul. Trzebiatowska wokół targowiska

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 14 września 2022, 20:57
Ukończone
Na ulicę trzebiatowskiej przy targowisku i domu 51 nie palę oświetlenie uliczne. Proszę naprawić oswietlenie

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...