Niedziałająca lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 18 września 2022, 9:20
Ukończone
Nie świeci lampa przy ul. Dworcowej 21.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...