Brak torebek na psie odchody w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej.

Inne

Zgłoszono 29 grudnia 2017, 13:29
Ukończone
Od dłuższego czasu jest problem z uzupełnianiem toreb na psie odchody. Od dłuższego czasu nie są one uzupełniane w tzw. psim pakiecie przy ul. Myśliwskiej. Bardzo proszę o rozwiązanie problemu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Uprzejmie informuję, że woreczki na psie odchody będą uzupełniane przez Wykonawcę świadczącego usługę utrzymania pojemników na psie odchody od dnia 15 stycznia 2018 r. Dziękujemy za zgłoszenie problemu .Zespół Usterka Kołobrzeg 3 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...