Parkowanie na chodniku mimo zakazu - ul. Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 19 września 2022, 7:37
Ukończone
Nie ma dnia żeby ktoś w tym miejscu nie parkował i ograniczał widoczność przed przejściem dla pieszych. Proszę o montaż słupków ograniczających możliwość wjazdu na chodnik.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...