Niedziałające oświetlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 31 grudnia 2017, 9:41
Ukończone
Niedziałające oświetlenie przy ul. Złotej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Awarię usunięto.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie. 6 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...