brak oświetlenia ulicy - nie działają lampy uliczne

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 19 września 2022, 22:25
Ukończone
brak oświetlenia ulicy Rafińskiego Jantar Hotel Spa - nie działają lampy uliczne

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...