Lampa uliczna nie świeci

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 września 2022, 16:10
Ukończone
Lampa uliczna oświetlającą nową siłownię plenerową za szkołą podstawową w Podczelu nie świeci.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...