Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 stycznia 2018, 20:25
W realizacji
Niedziałające oświetlenie- ul. Złota

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie. 1 tyg. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...