Chodnik/Ścierzka rowerowa między ul. Wylotową a Koralową

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 2 stycznia 2018, 12:38
W realizacji
Około 50 m. od ul Wylotowej chodnik po lewej stronie zarasta i rosną przy nim jakieś badyle, przez co nie wygląda to ładnie.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...