Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 2 stycznia 2018, 17:44
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o pilną naprawę chodnika we wskazanym miejscu na zdjęciu jak i na całej długości chodnika od torów kolejowych aż do skrzyżowania z ul. Przesmyk, gdyż na tej długości występują liczne zapadnięcia i nierówności, które mogą doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku pieszych poruszających się tym ciągiem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...