Uszkodzony chodnik ul. Wschodnia

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 2 stycznia 2018, 17:56
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z uprzejmą prośbą o podjęcie pilnej interwencji w sprawie naprawy chodnika wzdłuż całej ul. Wschodniej a szczególnie w miejscu wskazanym na zdjęciu. Miejsce to jest tuż za przejściem dla pieszych, które znajduje się w pobliżu. Po większych opadach deszczu tworzy się w tym miejscu na całym odcinku kałuża a tuż po deszczu przechodnie dosłownie taplają się w błocie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół usterka Kołobrzeg
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...