ul.Kaliska

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 3 stycznia 2018, 18:1
Ukończone

Przed

Po

W takim stanie od ponad tygodnia znajduje się przejście przez trawnik przy ulicy Kaliskiej. Rozumiem, że były święta i Nowy Rok ale czas już uporządkować pozostałości po świątecznych wichurach.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Usunięto złamany konar. Przejście zostało udrożnione. Zespół Usterka Kołobrzeg. 9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji - zlecono MZZDiOŚ usunięcie przeszkody.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Pozdrawiamy Zespół Usterka K-g.
9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...